بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • گزیده اشعار مهدویت با عنوان «چقدر جاده...چقدر چشم...»

گزیده اشعار مهدویت با عنوان «چقدر جاده...چقدر چشم...»

مجموعه شعر آیینی «چقدر جاده...چقدر چشم...» دربرگیرنده اشعار 140 شاعر آیینی درباره امام زمان (عج) به کوشش شیرینعلی گل مرادی است.

دوشنبه 12 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، «چقدر جاده... چقدر چشم...» عنوان مجموعه شعری است که در آن اشعار 140 شاعر جوان و پیشکسوت با موضوع امام زمان (عج) توسط شیرین گل مرادی گردآوری شده است.

شیرین گل مرادی درباره تولید این کتاب پیش تر گفته بود: نزدیک به هفت سال برای گردآوری این مجموعه شعر زحمت کشیده ام که حاصل کار، جمع آوری شعرهای 140 شاعر است. در این مجموعه سعی شده تلفیقی از آثار شاعران جوان و پیشکسوت کنار هم آورده شود تا خواننده با نسل های مختلف شاعران انتظار آشنا شود. البته باید اذعان داشت که اشعار شاعران جوان در این کتاب بیشتر است.


گل مرادی افزود : درباره قالب این اشعار در این کتاب باید بگویم موضوعی که برایم اهمیت داشت، کیفیت شعرها بود، لذا از هر دو گروه شاعران کلاسیک سرا و نیمایی آثاری در این مجموعه دیده می شو د. شناساندن جلوه های ادبی مسئله انتظار و همچنین معرفی شاعران فعال و مستعد درعرصه مهدویت از اهدافی است که در نظر داشته ام.

گفتنی است در این مجموعه شعری، اشعاری از شاعران پیشکسوت همچون مرحوم قیصر امین پور، طاهره صفارزاده و علی موسوی گرمارودی نیز گنجانده شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی