بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

«اکبرکاراته و بچه ننه ها» را بخوانید

انتشارات مرتبط : موسسه روایت سیره شهدا

نویسندگان مرتبط : محسن صالحی حاجی آبادی

«اکبر کاراته و بچه ننه ها» سومین جلد از مجموعه داستان طنز دفاع مقدس برای نوجوانان است که به مخاطبان معرفی می شود.

دوشنبه 6 اسفند 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، دفاع مقدس دیروزی پر از حماسه، ایثار و بندگی است از رزمندگانی که حماسه آفریدند و با سرخی خونشان سیاهی مذلت را شستند و این مهم را به جهانیان ثابت کردند. روزگاری که باورهای پاکی در قلب های بچه های جنگ بود؛ قلب هایی مملو از اطاعت از ولایت و رهبری.

دلخوشی بسیاری از ما قصه هایی است که در گذشته داشتیم و بهترین نوع از آن، قصه هایی است که رنگ و بوی شادی در آن است و هر موقع به یادمان می آید، ناخوداگاه لبخندی گوشه لبهامان ایجاد می کند و اگر در جمعی این اتفاق افتد، چه بسا ما را مجبور به بازگو کردن آن کند.

جنگ با تمام خاطرات ناخوشایند، از دست دادن دوستان، دوری از خانواده، مجروحیت و هزاران بدی دیگر، با نگاهی ظریف، دارای خاطراتی شیرین از رزمندگانی است که روزگار را در کنار هم می گذراندند.

اکبر کاراته (اکبر رحیمی حاجی آبادی) یکی از شخصیت های پر انرژی دوران دفاع مقدس است که داستان های او و دیگر دوستانش مورد توجه محسن صالحی حاجی آبادی قرار گرفته و خاطراتی از این رزمندگان دوران دفاع مقدس را در مجموعه های مختلف بازگو می کند. که «اکبر کاراته و بچه ننه ها» سومین جلد از مجموعه داستان طنز دفاع مقدس برای نوجوانان است که از سوی مؤسسه فرهنگی مطاف عشق در جشنواره «کتاب همسفر» برای مخاطبان معرفی شده است.

«طریقه شیرجه زدن»، «که دیگه...!»، «اصلاً نمی ترسم»، «حالا این دوغ خوردن داره!»، «همه اش تقصیر تو است»، «تا نیم ساعت دیگر آنجا باشید!»، «که ریا نشه!»، «من امینِ امینم»، «چوپان و مُرده»، «پس کو این در لامصب؟»، «بچه ها کوله من را ندیدید؟»، «کی گازوئیل می زنه؟»، «پس امام جماعت کجاست؟»، «چه خوابی بریم امشب!»، «من اشب این خاکریز را می زنم»، «دل مرا می سوزانی» و «پشت سر صدام»، عناوین قصه های این کتاب است.

«اکبرکاراته و فسقلی های شکمو»، «اکبرکاراته و خرش»، «اکبرکاراته و آقایون کچل» و «اکبر کاراته به تهران می رود» از جمله دیگر کتاب های منتشر شده از سوی مؤسسه فرهنگی مطاف عشق است.

برای خرید اینترنتی کتاب های اکبر کاراته از فروشگاه اینترنتی پاتوق کتاب فردا واردشوید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط