بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

گوشه ای از زندگی امام رضا(ع) در «مسافر هشتم» به چاپ چهارم رسید

انتشارات مرتبط : قدیانی

نویسندگان مرتبط : مژگان شیخی

رمان «مسافر هشتم»گوشه ای از زندگی امام رضا(ع) اثر مژگان شیخی را در نوبت چهارم چاپ وارد بازار کتاب شد.

یکشنبه 12 اسفند 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس؛ رمان مسافر هشتم اثر مژگان شیخی را در نوبت چهارم چاپ وارد بازار کتاب شد.

این رمان گوشه ای از زندگی امام رضا(ع) است. علی بن موسی الرضا ملقب به رضا و ابوالحسن هشتمین امام شیعیان بعد از پدرش موسی کاظم و قبل از پسرش محمد تقی می باشد. علی بن موسی در شهرمدینه متولد و در دیار توس از دنیا رفت.

در بخشی از رمان آمده:

امام رضا بر سر مزار پیامبر نشسته بود. حرف می زد و درد دل می کرد. یارانش در اینطور مواقع تنهایش می گذاشتند. دور و برش نمی آمدند. چرا که دلش می خواست با پیامبر تنها باشد: "پدر را شهید کردند...خانه هایمان را غارت کردند... و حالا زمزمه های دیگری به گوش می رسد...سفر غربت...سفری که بازگشتی ندارد..."

مسافر هشتم رتبه اول بخش کتاب برتر دهمین جشنواره بین المللی کتاب سال رضوی را کسب کرده است و در کتابنامه رشد شماره ۱۸ وزارت آموزش و پرورش به عنوان کتاب مناسب معرفی شده است.

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا اینجا را کلیک کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط