فراخوانی فراخوانی ...

افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب/ اعلام زمان ثبت نام

سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، زمان ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب در این دوره از نمایشگاه را اعلام کرد و گفت که میزان بن خرید کتاب دانشجویان و طلاب ۵۰ درصد افزایش یافته است.

شنبه 17 فروردین 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، ایوب دهقانکار درباره آغاز زمان ثبت نام برای دریافت بن خرید کتاب گفت: ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب از روز سه شنبه(۲۰ فروردین ماه) آغاز خواهد شد و تا پایان روزشنبه(۲۴ فروردین ماه) به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

دهقانکار از افزایش ۵۰ درصدی یارانه خرید کتاب در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: با تلاش ها و پی‍گیری های صورت گرفته از سوی معاونت امور فرهنگی، مساعدت وزیر محترم و پی گیری های معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یارانه خرید کتاب ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است.


سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ادامه داد: بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۹۰ هزار تومان است و ۶۰ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی تامین خواهد کرد.


وی با تاکید بر نقش دولت دوازدهم در حمایت از کتاب و کتابخوانی تصریح کرد: افزایش ۵۰ درصدی یارانه خرید کتاب به دلیل شرایط حاکم بر اقتصاد نشر و حمایت از توسعه فرهنگ مکتوب و کتاب و کتابخوانی در کشور صورت گرفته است.


دانشجویان و طلاب می توانند برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت نام به سایت TIBF.IR مراجعه کنند.


سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط