loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

۱۰ هزار «ادواردو» به دست مخاطبان رسید

انتشارات مرتبط : عهد مانا

نویسندگان مرتبط : بهزاد دانشگر

دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

به گزارش مشرق، در حالی دوازدهمین دوره پویش مطالعاتی روشنا با محوریت کتاب «ادواردو»، نوشته بهزاد دانشگر کار خود را آغاز کرده که از ابتدای امسال تا کنون ۱۰۰۰۰ جلد از آن توسط مخاطبان خریداری شده است.

بنا بر اعلام دبیرخانه پویش مطالعاتی روشنا، ۵۰۰۰ جلد دیگر از این کتاب در دست چاپ است که به زودی در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

این کتاب در نمایشگاه کتاب نیز با اقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد.

رمان «ادواردو»، زندگی متفاوت یکی از ثروتمندترین مردان جهان، به نام ادواردو آنیلی است که به قلم بهزاد دانشگر، نوشته شده است.

داستان این رمان در قلب اروپا رخ می دهد، در کاخ سناتور آنیلی، صاحب کارخانۀ فیات. داستان از آخر زندگی ادواردو شروع می شود و سه خط داستانی به هم بافته، در هم می تنند و هر چین و شکنِ این بافته، فصلی از رمان است و داستان را پیش می برد.خط اول داستان خود ادواردو است؛ خانواده اش، دوستانش، مسلمان شدنش، اتفاقاتی که برایش می افتد و ظلم هایی که مافیای صهیونیستی بر او می برند. نمی توان از مسلمان شدن ادواردو حرف زد و از دانشجویان پیرو خط امام و امام حرف نزد. انگار ریشۀ استبصار عده ای، چون آنیلی به امام بر می گردد. تا دهۀ هفتاد کسی دقت نکرده بود آ. ن. که با موهای بور در نماز جمعه، پشت سر حضرت آیت الله خامنه ای ایستاده است و در صف اول نماز می خواند، پسر سناتور ایتالیایی، امپراطور ثروت و قدرت ایتالیاست. تا همین سا ل های اخیر کسی نمی دانست ادواردو دقایقی توفیق زیارت و مصاحبت حضرت امام (ره) را داشته است.

خط دوم داستان جریان مستندسازان ایرانی است که برای کندوکاو جریان ادواردو به ایتالیا سفر می کنند و اتفاقاتی برای شان می افتد. جریان سوم داستان هم جریان خبرنگار ایتالیایی است که در فرهنگ خود و بستر زندگی خود به دنبال حقیقت جریان می گردد. این سه خط در هم می تنند و تا پایان داستان به هم می رسند.

دبیرخانه پویش برای برندگان این دوره ۱۴ جایزه ۱۰ میلیون ریالی برای ۱۴ نفر و یک جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی برای یک نفر در نظر گرفته است. این جایزه تا شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط