بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • چاپ سیزدهم یک عاشقانه انقلابی در کتابفروشی ها

چاپ سیزدهم یک عاشقانه انقلابی در کتابفروشی ها

رمان «پنجره چوبی» که فهیمه پرورش نوشته و نشر کتابستان معرفت آن را منتشر کرده برای سیزدهمین مرتبه تجدید چاپ شد.

شنبه 17 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، چاپ سیزدهم رمان «پنجره چوبی» اثر فهیمه پرورش از سوی نشر کتابستان معرفت روانه کتابفروشی ها شد.

این نویسنده پیش از این به فارس گفته بود: من اینطور احساس کردم، قسمت هایی از تاریخ انقلاب اسلامی و جنگ هست که قشر جوان آن را نشنیده اند، بخش هایی از وقایع انقلاب و دفاع مقدس هر سال تکرار و بزرگ داشته می شود اما بخش هایی دیگر وجود دارد که کمتر به آن ها پرداخته شده است. مانند غائله کردستان و یا اتفاقاتی که در بیمارستان آخن در کشور آلمان رویداده بود.

پرورش افزود: این ها موضوعاتی است که نسل جوان کمتر درباره آن شنیده اند در حالی که تاثیر زیادی در حفظ و صدور انقلاب اسلامی داشته اند و اصلا بخش قابل توجهی از فداکاری های رزمندگان و بسیجیان ما را شامل می شود.

نویسنده «پنجره چوبی» گفت: کتاب «پنجره چوبی» روایت داستانی عاشقانه است که در بطن انقلاب اسلامی شکل گرفته و تا مقطعی از جنگ تحمیلی ادامه می یابد. رویدادهای مربوط به تاریخ انقلاب و جنگ همگی مستند هستند و برای نگارش و جمع آوری آن ها از خاطرات حدود 40 نفر از دوستان و آشنایان بهره گرفتم، اما بخش داستانی کتاب همه ساخته و پرداخته ذهن بود و سعی شده این دو بخش بطوری درکنار هم قرار بگیرد که علاوه بر ایجاد جذابیت، برای خواننده ملموس و باور پذیر باشد و در عین حال او را خسته نکند.

وی اضافه کرد: در این کتاب دغدغه اصلی من بیان وقایع پنهان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و فداکاری های بزرگ مردانی بود که برای حفظ این مرز و بوم از جان خود گذشتند و بعضا گمنام مانده اند. امیدوارم که توانسته باشم قدمی کوچک در آگاه کردن جوانان و نوجوانان وطن اسلامی مان بردارم.

بر اساس این گزارش چاپ سیزدهم رمان «پنجره چوبی» که در ۳۹۴ صفحه منتشر شده با قیمت ۳۳ هزار تومان منتشر شده است. اثری که آن را یک عاشقانه خوانده اند و البته نقدهایی نیز به آن وارد شده که نشان می دهد این کتاب در جمع های مختلف خوانده شده است.

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا، اینجا را کلیک کنید

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی