بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

کتاب «سرکار علّیه» منتشر شد

انتشارات مرتبط : کتابستان معرفت

نویسندگان مرتبط : زهره عیسی خانی | ریحانه کشتکاران

روایت هایی به قلم مشترک یک مادر و دختر که به موضوعات زنان پرداخته از سوی نشر کتابستان معرفت منتشر شد.

سه‌شنبه 12 شهریور 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، «سرکار علیه» مجموعه روایتی است از زبان یک مادر و دختر که تلاش کرده اند به شکلی ملموس ذره بین دست بگیرند و گره های موجود در کلاف هویتی زنان را شرح دهند. روایت هایی که از دل لحظه های زندگی به دست آمده و تمام افراد جامعه به نحوی با بخشی از آن سر و کار دارند؛ اما شاید فرصت فکر کردن و تعامل درباره آنها چندان وجود نداشته باشد.

نویسندگان این کتاب در تلاش بودند با بیان عینی و مصداقی مسائل، از طرفی به درک بهتر چالش هویتی زنان بپردازند و از طرف دیگر مسیری را برای گفت وگو میان دو نسل متفاوت باز کنند.

در توضیح مختصر «سرکار علیه» آمده است: «زن آدم نیست؟ زن نمی تواند به چیزی علاقه داشته باشد؟ برایش تلاش کند و با شوق آن زندگی کند؟ اگر نتواند هویتش را طبق چیزی که دوست دارد شکل دهد، پس چه تسلطی بر زندگی اش دارد؟ دیگر چگونه می تواند به نقطه مطلوب در جهان هستی برسد؟» این کتاب به قلم زهره عیسی خانی و ریحانه کشتکاران در ۱۱۹ صفحه و با قیمت ۱۷هزار تومان توسط نشر کتابستان معرفت منتشر شده است.

برای خرید اینترنتی کتاب «سرکار علیه» اینجا را کلیک نمایید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط