بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

استقبال از «انسان ۲۵۰ ساله» در بازار کتاب/ نگاهی متفاوت به زندگی سیاسی ائمه (ع)

انتشارات مرتبط : موسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی

نویسندگان مرتبط : مرکز صهبا

حلقه سوم از «انسان ۲۵۰ ساله» با استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسید. این اثر به صورت مفصل تر به زندگی ائمه (ع) می پردازد.

9 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، حلقه سوم «انسان 250 ساله» که برای اولین بار در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب سال جاری توسط انتشارات صهبا در اختیار مخاطبان قرار گرفت، به تازگی به چاپ دوم رسید و نسخه جدید این اثر روانه بازار کتاب شد.

حلقه سوم این اثر به منظور استفاده محققان و علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر از زندگی ائمه(ع) طراحی و تدوین شده است. در این کتاب مباحثی که در حلقه دوم به اختصار و به صورت گذرا مطرح شده بود، به صورت مفصل بیان کرده است.

در تنظیم این کتاب از حدود 260 سخنرانیِ حضرت آیت الله خامنه ای در سال های مختلف، به خصوص سخنرانی های ایشان در دهۀ 50 شمسی استفاده شده است. در این کتاب استراتژی انسان250ساله در قالب چهار دوران جریان امامت، مورد بررسی قرار گرفته است؛ بنابراین کتاب دارای چهار فصل اصلی، و یک فصلِ مباحث مقدماتی است. انتهای کتاب سه ضمیمه دارد، پی نوشت ها، نمودار وقایع چهار دورۀ امامت و نقشه ها.

انتشارات صهـبا برای بهرۀ بیشتر مخاطبان خود، از میان قریب 700 سخنرانیِ حضرت آیت الله خامنه ای دربارۀ سیرۀ ائمه علیهم السلام، سه کتاب، برای سه دسته مخاطب، آماده و مجموعۀ این سه کتاب را «حلقات انسان 250 ساله» نام گذاری کرده است. حلقه هایی که حول محور سیرۀ مبارزاتی و سیاسی ائمه برای تشکیل حکومت اسلامی، همدیگر را تکمیل می کنند.

کتاب حلقۀ اول انسان 250 ساله، مناسب مخاطبان نوجوان و دانش آموزان است که به زودی منتشر خواهد شد. کتاب حلقۀ دوم انسان 250 ساله، همان کتاب شناخته شده است که بیش از 80 چاپ از آن انجام شده؛ کتابی مناسب برای عموم مردم، به خصوص جوانان. این کتاب مروری کلی دارد بر وقایع مهم دوران امامت هر امام و تبیین استراتژی هر امام در جریانِ مبارزۀ سیاسی ائمه علیهم السلام.

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا اینجا را کلیک نمایید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط