فراخوانی فراخوانی ...

سه روایت از حاج ابراهیم میرشکاری

سه روایت از حاج ابراهیم میرشکاری معروف به «عمو صیاد» عنوان جدیدترین اثر جلال توکلی به تازگی منتشر و روانه بازار کتاب شده است.

دوشنبه 23 دی 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، مجموعه داستان «عمو صیاد» به موضوع های مختلف پیرامون دفاع مقدس، تفحص شهدا و مدافعان حرم می پردازد.

توکلی در این اثر با استفاده از قالب های نو و جذاب بر گیرایی، جذابیت و شیوایی آن افزوده است.

کوه به کوه ... آدم به آدم، صبح روز چهلم، پرونده ی امروز: ابوعایشه، مجنون، سه روایت از حاج ابراهیم میرشکاری معروف به «عمو صیاد» و یوسف از جمله بخش های این کتاب است.

دو داستان این کتاب شامل؛ کوه به کوه ... آدم به آدم و پرونده ی امروز: ابوعایشه، در جشنواره های مختلف ادبی مورد تقدیر قرار گرفته است.

به گفته نویسنده، شخصیت تخیلی عمو صیاد از شهید عبدالرسول زرین تک تیرانداز افسانه ای ایران الهام گرفته شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

«فردای آن روز، موقع تمرین روزانه، یک دفعه پرسید: تو چرا موقع هدف گیری مثل مجسمه خشکت می زند؟! عضلاتت را شل کن. مگر داری بیست لیتری آب جا به جا می کنی؟! و قبل از این که چیزی بگویم، خودش ادامه داد: فرنگی ها می گویند موقع هدف گیری به نَفَست مسلط باش. اگر ارباب نَفَست شدی، ارباب ذهنت می شوی. ولی ما چه می گوییم؟! می گوییم موقع هدف گیری به نَفست مسلط باش. اگر ارباب نَفست شدی، بنده خدا می شوی. آن وقت درست زدی وسط خال.»

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا اینجا را کلیک نمایید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط