فراخوانی فراخوانی ...

بسته همراه مدیران دانشگاه هاروارد

مجموعه کتاب های همراه مدیران دانشگاه هاروارد در 13 جلد به چاپ رسید.

دوشنبه 23 دی 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا، «دوره سیزده جلدی همراه مدیران» که از سوی دانشگاه هاروارد فراهم شده است، توسط انتشارات آریانا قلم به چاپ رسیده است.

مجموعه کتاب ‏ های همراه مدیران دانشکده کسب وکار دانشگاه هاروارد راه‏ حل ‏ های حرفه‏ ای برای چالش ‏هایی که مدیران هر روزه با آنها مواجه می‏ شوند، ارائه می‏ دهد. این مجموعه که توسط اساتید برتر دانشگاه هارواد که سال ها تجربه در مشاوره و آموزش داشته اند تنظیم و نوشته شده است هر کدام از این کتاب‏ها شامل مجموعه ‏ای از مثال ‏های واقعی، نکات، راهنماها و ابزارها و آزمون‏ ها می‏ باشد که به مدیران در شناسایی نقاط قوت و ضعف و کسب مهارت‏ های کلیدی مدیریت کمک می‏ کند. این کتاب‏ ها راهنمای ساده و قابل فهم برای همه مخاطبان است و با توجه به اندازه‏ ی کوچک آن استفاده از آن در هر زمان و مکانی امکان‏پذیر است.

عناوین هر یک از این کتاب ها عبارت است از: ارزیابی عملکرد، تمرکز بر مشتری، بودجه ریزی، مدیریت بازاریابی، استخدام کارکنان، مدیریت مالی، مدیریت پروژه، تصمیم گیری، مدیریت تغییر، مسیر شغلی، هدف گذاری، حفظ کارکنان و تفکر استراتژیک.

برای خرید اینترنتی این بسته می توانید به سایت پاتوق کتاب فردا مراجعه کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط