بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

کتاب «آقای کاف میم» اثر «حسن کمالیان» منتشر شد

انتشارات مرتبط : راه یار

نویسندگان مرتبط : رضا پاک سیما

کتاب «آقای کاف میم» دربردارنده خاطرات شفاهی «حسن کمالیان» مستندساز و عکاس دفاع مقدس از سوی انتشارات «راه یار» منتشر شد.

یکشنبه 29 دی 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «آقای کاف میم» از سوی انتشارات «راه یار» منتشر شد.

این کتاب خاطرات شفاهی «حسن کمالیان» مستندساز و عکاس دفاع مقدس است. همچنین تدوین و تحقیق نگارش آن نیز توسط «رضا پاک سیما» انجام شده است.

کتاب «آقای کاف میم» خاطرات شفاهی «حسن کمالیان» مستندساز و عکاس دفاع مقدس است. کمالیان از ابتدای انقلاب با عضویت در واحد سمعی بصری حزب جمهوری اسلامی عکاسی را شروع می کند. یکی از فعالیت های او در سال ۵۸ رفتن به روستاهای دور و نزدیک استان خراسان و پخش فیلم برای مردم بوده است.

کمالیان از سال ۵۹ عضو واحد تبلیغات سپاه می شود و به عنوان عکاس، فیلمبردار و بیسیم چی به مناطق جنگی اعزام می شد. او در سالهای جنگ چند مستند و مجموعه های تلویزیونی در مورد وقایع مرتبط با دفاع مقدس ساخته است.

در سالهای بعد از دفاع مقدس نیز او به فعالیتهایش در قالب تله تئاتر، مستند و فیلم کوتاه و بلند در مجموعه هایی چون سپاه، صداوسیما و روایت فتح ادامه می دهد. از جمله افتخارات او کسب دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم نیمه بلند برای فیلم یلدای نرگس در دهمین جشنواره فیلم دفاع مقدس است.

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا اینجا را کلیک نمایید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط