بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • انتشار مجموعه داستان «وقتی تو بیایی»

انتشار مجموعه داستان «وقتی تو بیایی»

مجموعه داستان «وقتی تو بیایی» نوشته مینا محمدی شامل یازده داستان با موضوع زنان منتشر شد.

شنبه 3 اسفند 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، زنان این مجموعه، به ناچار یا پیله ای به دور خود تنیده اند که راه پرواز کردن را از آن ها گرفته است یا جامعه آن ها را، اگر بخواهند خلاف جریان آن حرکت کنند، پس می زند.

نویسنده در کتاب «وقتی تو بیایی»، دوربینی به دست می گیرد، به یازده منزل مختلف سر می زند و روایت های کوتاه اما خواندنی از این زندگی ها را در قالب یک کتاب تقریبا صد صفحه ای برای خوانندگان خویش بازگو می کند.

داستان های این مجموعه عبارت اند از: «در کنار تو»، «وقتی تو بیایی»، «قصه زندگی من»، «غروبی دیگر»، «کم یا زیاد»، «ماه مکنیر»، «ماهی لب دریا»، «اگر من نگین بودم»، «گوشت یخ زده»، «راه خانه کجاست»، «دفعه بعد

شخصیت «ریحانه» در داستان کوتاه «در کنار تو»، نمونه یک زن سنتی است که بعد از چهل و پنج سال هنوز در آرزوی ازدواج با مردی است که در رویا می پروراند و تمام نشانه های دخترانگی را هر چند برخی از آن ها منسوخ شده (مانند آرایش نکردن دختر)، حفظ کرده است. با این اوصاف امیدوارانه دلش را به شوهر خواهرش که اکنون بیوه است و زن خود را در تصادف از دست داده و مال باخته نیز هست، خوش می کند تا بچه های یتیم خواهر را بزرگ کند. اما در کمال ناباوری، شوهر خواهر، از او خواهر جوان تر و امروزی تر را خواستگاری می کند ...

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا اینجا را کلیک نمایید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط