بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

«ایهام» در بازار کتاب

انتشارات کتابستان معرفت «ایهام»، اولین رمان سیدحسام الدین رایگانی، را منتشر کرد.

انتشارات مرتبط : کتابستان معرفت

پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل  از روابط عمومی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، رمان «ایهام»، اولین اثر سیدحسام الدین رایگانی، است که مضمونی عاشقانه و دینی دارد. این کتاب اخیراً از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر شده و در دسترس علاقه مندان به رمان و ادبیات داستانی قرار گرفته است.

این رمان ماجرای پنهان شیدایی پسر دانشجوی ادبیات به یکی از دختران دانشکده معماری از همایش گرامیداشت صائب تبریزی شروع می شود که یکی از نام آوران آرایه ایهام در شعر فارسی است.

«ایهام» فضایی امروزی و مدرن دارد و در بستر زندگی واقعی و دنیای مجازی رخ می دهد . قهرمان داستان با شخصیت مذهبی پررنگی که دارد، نه در پی هوس بازی است و نه به دنبال رقم زدن ماجرایی عاشقانه همچون لیلی و مجنون. او که نمی داند عشقش یک طرفه است یا دو طرفه، آن را پنهان کرده است و سعی دارد غیرمستقیم از آنچه در دل دختر می گذرد، باخبر شود.

نویسنده در این اتفاقات بر ایهام و ابهام ماجرا می افزاید و داستانی جذاب را خلق کرده است. انتشارات کتابستان معرفت، «ایهام» را در 208 صفحه و با قیمت 25 هزار تومان روانه بازار نشر کرده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط