فراخوانی فراخوانی ...

تجدید چاپ دو کتاب دفاع مقدس از کاظمی و بابایی

کتاب های«یاداشت های سفر شهید صیاد شیرازی» نوشته محسن کاظمی و «نقطه رهایی» نوشته گلعلی بابایی توسط انتشارات سوره مهر به ترتیب به چاپ پنجم و چهارم رسید.

به گزارش شبکه ایران «یادداشتهاى سفر شهید صیاد شیرازی » که به همت محسن کاظمی و در دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری تهیه شده است مر بوط به مأموریتهاى میدانى و تحقیقاتى هیئت معارف جنگ است که سرپرستی این گروه بر عهده شهید صیاد شیرازی بوده است.

این کتاب که با هدف ثبت دقیق برخى‏از وقایع جنگ ایران و عراق است. نویسنده به عنوان وقایع نگار در 9 سفرمیدانى از کردستان تا خوزستان همراه این گروه بوده و علاوه بر ثبت‏خاطرات همراهان، که شهید صیاد شیرازى وعده‏اى از امراى ارتش‏ایران است در مواردى نیز به ابعاد شخصیت تیمسار صیادشیرازى پرداخته است.

کتاب « نقطه رهایی » ؛ یادداشت های گلعلی بابایی از روزهای جنگ است برای اولین بار درسال69 منتشر شده که در طی این سالها کتاب به چاپ چهارم رسیده است.

این کتاب محصول هفت دفترچه خاطرات از سال 61 تا 67 است که بابایی در زمان حضور در مناطق جنگی به ثبت ساعت ها و لحظه های وقایع پرداخته است.

در این یادداشت ها مطالبی درباره حال و هوا و خصوصیات روحی و فردی نویسنده و دیگر رزمندگان عنوان شده است. همچنین اشاره ای به نوع شکل گیری گردان ها و عملیات هایی از جمله؛ والفجر مقدماتی، والفجر 4، والفجر8، کربلای 1 و نصر 7، شده است.

گفتنی است هر دو کتاب در فروشگاه موسسه کتاب فردا و سایت پاتوق کتاب موجود و قابل تهیه است.

یکشنبه 9 مرداد 1390
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط