فراخوانی فراخوانی ...

«الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» راهی بازار شد

کتاب «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» شامل مجموعه فرمایشات مقام معظم رهبری درباره تحقق پیشرفت و عدالت در جامعه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این نوشتار مجموعه فرمایشات مقام معظم رهبری با محوریت راهکارهای تحقق شعار دهه چهارم انقلاب از جمله پیشرفت و عدالت و لوازم و پیامدهای تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از سال 1385 تاکنون را شامل می‌شود.

کتاب حاضر در 9 فصل با سرفصل‌های «تعاریف و مفاهیم»، «پیشرفت و عدالت؛ گفتمان دهه چهارم انقلاب»، «تبیین نمای کلی پیشرفت»، «الزامات پیشرفت»، «الگوهای نادرست پیشرفت»، «الگوی صحیح پیشرفت»، «جایگاه مهم علم و فناوری در تحقق پیشرفت»، «وظیفه دانشگاهیان در دهه چهارم انقلاب» و «جایگاه عدالت در تحقق پیشرفت» تدوین شده است.

تمامی بیانات مقام معظم رهبری در این کتاب در جمع دانشگاهیان، نخبگان و محققان ایراد شده است.

براساس متن این کتاب، اکنون یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های رهبر انقلاب اسلامی ایران دستیابی به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است.

کتاب «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» در 180 صفحه از سوی موسسه علمی فرهنگی بصیرت وابسته به دانشگاه صنعتی اصفهان منتشر شده است.

سه‌شنبه 1 شهریور 1390
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط