فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سید حسین شیخ الاسلامی تویسرکانی

سید حسین شیخ الاسلامی تویسرکانیتاریخ ثبت: دوشنبه 20 بهمن 1393
تاریخ ویرایش: دوشنبه 20 بهمن 1393
کد : 22799
تعداد بازدید: 9781


آثار نویسنده
ارزش و اهمیت ماه مبارک رمضان
مجموعه حاضر پیرامون ارزش و اهمیت ماه مبارک رمضان است که مولف محترم از آیات و قرآن کریم و احادیث خاندان پیامبر اکرم (ص) استفاده فراوانی برده است.

پندهای شیرین: خلاصه کتاب ابواب الجنان واعظ قزوینی (ره)
مجموعه حاضر، خلاصه ای از کتاب ابواب الجنان واعظ قزوینی می باشد که هم عبارات پیچیده آن کتاب حذف شده و دیگر این که به مضمون «خیر الکلام ما قلّ و دلّ» عمل شده باشد. کتاب، در شانزده موعظه تحت این عناوین سامان یافته است: حب دنیا و اقسام آن؛ مذمت حب جاه و ریاست؛ حرص مذموم؛ دنیا مسافرخانه ای بیش نیست؛ مباشرت با زنان؛ مذموم بودن پرخوری؛ مذموم بودن مدگرایی؛ انتخاب دوست؛ تکبر و تواضع؛ مذموم بودن ریا؛ بغض و حسد؛ مذموم بودن طمع؛ مذموم بودن بخل؛ مذموم بودن ظلم؛ مذموم بودن خلق بد؛ حلم و خوش خلقی.مسند فاطمة الزهرا (س)
هذه المجموعة مشتملة علی أقوال نقلت من السیدة المظلومة الشهیدة أُمُّ الأئمّة النقباء فاطمة الزهراء مستقلاً أو فی ضمن الأحادیث الّتی تتضمّنها. وتشتمل علی خمسمأة روایة تقریباً مع الفهارس العامة المشتملة علی ال‏آیات والأحادیث والأشعار وأعلام المعصومین والکتب والموضوعات.

مناظره زبان و اندامها
در این کتاب مجموعه ای از معارف و اخلاقیات با استفاده از آیات قرآن کریم و احادیث خاندان عصمت و طهارت - علیهم السلام - مورد بحث و تبیین قرار گرفته است . برخی از مباحث این کتاب عبارتند از: هر موجودی سخن می گوید؛ احوال پرسی اندامها؛ محیط فعالیت اعضاء؛ اعتراض اندامها به زبان؛ جواب زبان به اندامها؛ فائده زبان؛ برتری سخن بر سکوت؛ اندامها زبان را سوگند می دهند؛ بدیهای زبان؛ عذاب زبان؛ زیان زبان؛ فائده چشم؛ زیان چشم؛ سرانجام موذن؛ فوائد گوش؛ غنا و موسیقی؛ شنیدن غیبت؛ فوائد دست و پا؛ …

وظایف ما در ماه مبارک رمضان‏
این کتاب در زمینه دعای پیامبر اکرم (صلی اله علیه وآله ) در روز های پایانی ماه شعبان و ورود به ماه مبارک رمضان (خطبه شعبانیه) و دستورات ایشان در آغاز ماه مبارک رمضان می باشد. این کتاب جهت استفاده طلاب محترم در زمان تبلیغ این ماه عزیز بسیار نافع است.


اخبار مرتبط
بسته پیشنهادی مطالعه در ماه مبارک رمضان : به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، کتاب های زیر برای مطالعه معرفی می گردند. باشد تا با مطالعه و عمل به آن ها، هر چه بیشتر از این ماه سراسر خیر و برکت توشه برگیریم.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!