فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

امیرکبیرتاریخ ثبت: شنبه 11 آبان 1387
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 21 مهر 1394
کد : 1534
تعداد بازدید: 9232

کتب منتشر شده

اخبار مرتبط با انتشارات
اعلام نامزدهای بخش رمان و داستان کوتاه جایزه کتاب سال دفاع مقدس : آثار راه یافته به مرحله نهایی شانزدهمین جایزه کتاب سال دفاع مقدس در گروه کتاب های رمان و داستان کوتاه اعلام شد.


حضور رحماندوست با 58 عنوان کتاب در بازار نشر کودک : بررسی های انجام شده از 6 جلد کتاب شناسی ماه، نشان می دهد که مصطفی رحماندوست در نیمه نخست سال 93(از فروردین تا پایان شهریور) 58 کتاب را در حوزه کودک و نوجوان تالیف، ترجمه و ویراستاری کرده است.


فراز و فرود یک امپراطوری استکباری : پایگاه پژوهشی تحلیلی راهبردی در آستانه فرارسیدن سیزده آبان، اقدام به بازنشر سیر مطالعاتی آمریکاپژوهی نموده است. این سیر به همت موسسه مسیر و به پیشنهاد دکتر فواد ایزدی معرفی شده است.


مجموعه «تاریخ کهن و معاصر ایران زمین» به روایت دکتر ولایتی : مسوول علمی انتشارات امیرکبیر از انتشار مجموعه 15 جلدی «تاریخ کهن و معاصر ایران زمین» خبر داد و گفت: این مجموعه نوشته علی اکبر ولایتی است و ایران پیش از اسلام تا ایران سال 1392 را روایت می کند. از این مجموعه تا کنون چهار مجلد منتشر شده و 11 جلد باقی مانده در راه انتشار است.


نمایشنامه ها و فیلم نامه های کتاب سال دفاع مقدس مشخص شدند. : نمایشنامه ها و فیلم نامه های برتر راه یافته به مرحله نهایی کتاب سال دفاع مقدس مشخص شدند.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!