فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سفیر اردهال

سفیر اردهالتاریخ تاسیس: 1385
تاریخ ثبت: شنبه 11 آبان 1387
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 21 تیر 1396
کد : 1549
تعداد بازدید: 1395

معرفی انتشارات
در نیمه دوم سال۱۳۸۵ آغاز فعالیت خود را در زمینه ی چاپ و نشر کتاب آغاز نمود. چاپ بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف حاصل تلاش ما و همکارانمان در این مدت فعالیت بوده است. معرفی و شناساندن فرهنگ و تمدن ایران عزیز و آثار نویسندگان و مترجمان گرامی و تولید و احیاء آثار علمی و قابل استفاده برای جامعه ی فرهنگی از دغدغه های اصلی انتشارات و اهداف بلند مدت ما می باشد. چندین سال فعالیت انتشارات در نشر کتب عمومی و مواجه شدن با مخاطبان و شناسایی ذائقه آنها ما را برآن داشت تا حوزه ای خاص و تخصصی را در تولید آثارمان دنبال کنیم. وجود مشکلات زیاد در سبک زندگی مدرن و تهدیداتی که سلامت جسم و جان مردم را نشانه رفته باعث شد تا با تولید کتابهایی در زمینه طب سنتی، طب مکمل و تغذیه حداقل وظیفه خود را به بهبود این وضعیت به انجام برسانیم. انتشارات از سال ۱۳۸۹ به بعد در حوزه تخصصی طب سنتی و تغذیه به فعالیت خود ادامه داد و به تولید آثار تالیفی و ترجمه ای در این زمینه مشغول گردید. طب سنتی دارای منابع بسیار غنی در آثاردانشمندان بزرگ ما چون ابن سینا، رازی، جرجانی، عقیلی خراسانی و … می باشد. وجود چنین منابعی دلیلی شد تا در حوزه نسخ خطی و متون کهن وارد شده و به ترجمه، تصحیح و چاپ این آثار حتی در مواردی به صورت فاکسیمله بپردازیم. از سال ۱۳۹۱ به بعد فعالیت انتشارات به سوی چاپ و احیای نسخ خطی در شاخه های مختلف مخصوصاً طب و پزشکی معطوف شد. حضور همکاران و کارشناسان متعهد و جسور و با تجربه اشتیاق و عطش ما را در تولید این آثار بیشتر نمود و شروع حرکتی عظیم و با قدرت در این زمینه را فراهم نمود. استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال ما را در پیشبرد این هدف یاری بیشتری رساند به طوری که عبور از مانع بزرگ گرانی کاغذ و فشارهای اقتصادی در حوزه چاپ و نشر حاصل این انتخاب بود.

کتب منتشر شده

اخبار مرتبط با انتشارات
مجموعه ۱۰جلدی «تاریخ مصور پزشکی جهان» در نمایشگاه کتاب : مدیر انتشارات «سفیر اردهال» گفت: در نمایشگاه کتاب تهران با مجموعه ۱۰ جلدی «تاریخ مصور پزشکی جهان» اثر ولی الله محرابی شرکت خواهیم کرد.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!