فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کیهان


نویسندگانی که با این انتشارات همکاری دارند: مهناز رئوفی

تاریخ ثبت: شنبه 11 آبان 1387
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 21 مهر 1394
کد : 1554
تعداد بازدید: 3620

کتب منتشر شده

نویسندگانی که با این انتشارات همکاری دارند
مهناز رئوفی
  «مهناز رئوفی» نویسنده کتابهای پرمخاطب در نقد بهائیت است که تاکنون کتابهای «سایه شوم»، ‏«فریب»، «چرا مسلمان شدم»، «نامه‌ای به برادرم» و رمان «مسلخ عشق» را در ‏نقد آموزه‌های سرکردگان فرقه ضاله بهائیت و افشای مسائل پشت پرده محافل ‏بهایی و روابط آنها با بیگانگان، به ویژه رژیم اشغالگر قدس به رشته تحریر درآورده ‏است. ‏ مهناز رئوفی به عنوان یک بهایی نجات یافته پس از کتاب «سایه شوم» از مجموعه کتاب ‏های نیمه پنهان جلد 26 که با استقبال …


اخبار مرتبط با انتشارات
«سالهای فریاد» روی پیشخوان کتابفروشی ها : کتاب «سالهای فریاد» اثر پروین نخعی مقدم درباره زندگی شهید آیت الله حسین غفاری روانه بازار کتاب شد.


«ماه هزار تکه» روایتی متفاوت از سرگذشت شهید رجایی : کتاب «ماه هزار تکه» که به قلم پروین نخعی مقدم نگاشته شده به تازگی از سوی شرکت انتشارات کیهان روانه بازار نشر شده است.


«مداخلات» آمریکا در ایران کتاب شد : کتاب «مداخلات» اثر کامران غضنفری که روایتی مستند از جنایات آمریکا در ایران از سال ۱۳۳۲ تا ۱۳۵۷ است از سوی دفتر پژوهش های موسسه کیهان روانه بازار کتاب شد.


پرفروش ترین آثار کتابفروشی «کیهان» کدامند؟ : سعید شهلا، مدیر فروش کتابفروشی کیهان با بیان این که قشر دانشجو و جوانان مذهبی بیشترین مراجعه کنندگان این کتابفروشی هستند، گفت: کتاب های مقام معظم رهبری مورد توجه مخاطبان این کتابفروشی قرار گرفته است.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!