loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اسم

نشر اسم، نشری خصوصی است که سال 1394 کار خود را آغاز کرد. تیم جوان نشر اسم از کیفیت کتاب های بازار نشر ایران راضی نبودند و تصمیم گرفتند با ایده هایی که داشتند کتاب هایی با حرف هایی متفاوت و سروشکلی بهتر از معمول آنچه در بازار نشر ایران است تولید کنند.

گروه جوانی که نشر اسم را تشکیل داده می خواهند مستقل باشند و از زیر چتر پدرخونده های این سوی و آن سوی بیرون بیایند و خودشان، روی پای خود کارهاشان را بکنند. می خواهند قصه بسازند، قصه هایی که برای خود این مردم است و راجع به خود این مردم. روایت هایی را جمع کنند که همین مردم بهش باور دارند و حرف دلشان است. حرفای جدی ای را بزنند که با وجود اهمیت فراوان، تبلیغ همان چیزی نیست که «همه» می گویند و صدایش از هرچه رسانه است در گوش هامان فرومی رورد.

نشر اسم می خواهد چیزهایی را از جاهایی بگوید که همیشه یک جور دیگر به مردم معرفی شده بودند. بر همین اساس، اسم با نویسندگانی حرفه ای و خوشنام و مترجمانی زبردست و متخصص کار می کند. طرح جلدهایی جذاب و خاص دارد وبه ویرایش کتاب هایش نیز دقتی بیش از معمول می کند.
 • نوع انتشارات
  ناشر کتاب های چاپی
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  دوشنبه 30 فروردین 1395
 • تاریخ ویرایش اطلاعات
  شنبه 23 مرداد 1400
 • شناسه
  41260
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط