فراخوانی فراخوانی ...

کتاب فردا

نشر کتاب فردا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ آغاز کرده و تاکنون بیش از سی عنوان کتاب توسط این انتشارات به چاپ رسیده است که تمامی آن ها به چاپ­ های دوم و سوم رسیده و برخی از آثار موفق شده ­اند چاپ ششم را در طول سه سال تجربه کنند. تحول در علوم انسانی، فقه حکومتی، تحول حوزه­ های علمیه، الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی، انقلاب اسلامی، سنت غربی و نسبت ما با سنت و تجدد از جمله موضوعاتی است که نشر کتاب فردا مورد توجه خود قرار داده است.

کسب عنوان ناشر برگزیده پانزدهمین دوره کتاب سال حوزه در سال ۱۳۹۲ و ناشر تقدیرشده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال ۱۳۹۳ از جمله موفقیت­ های نشر کتاب فردا در سه سال آغازین فعالیت خود بوده است.
 • تاریخ تاسیس
  1389
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  دوشنبه 2 اسفند 1389
 • تاریخ ویرایش اطلاعات
  شنبه 25 آبان 1398
 • کد
  8340
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

رضا فدائیه بافقی

سلام و درود خدا برهمه عزیزان و بزرگواران خدوم در موسسه ارزشی کتاب فردا.خدا به شما خیر صحت و سلامتی عنایت فرماید و شما را از مبلغین فرهنگ ناب محمدی قرار دهد .اینجانب هر جا توانسته ام سایت شما را به دوستان معرفی کرده ام .سر کلاس نحوه ورود به سایت و حتی نحوه خرید کتاب را نیر توضیح داده ام.در جلسات دوستانه جمعی یا فردی به بیان کار ارزشمند شما و تشویق به خرید و جستجو در میان انبوه کتابها ی ارزشمند اقدام کرده ام. عزت و سعادت شما ارزوی ماست.عزت مستدام

30 مرداد 1393

سیروس حیدری

سلام . تازه با سایت شما آشنا شدم . وبگاه بسیار خوبی دارید . فقط اگر بتوانید مرحله پردازش تا ارسال را زودتر انجام دهید ، عالی می شود.

10 اردیبهشت 1394

میرحجت حسینی

سلام علیکم؛ باعرض ادب واحترام ،باعنایت خاصه الهی وتوجهات ویژه آقا اباصالح عج سایت بسیار خوب وپرباری راه اندازی نموده اید الهی شکر .تشکر اززحمات کلیه عزیزان؛ درخواست دارم شرایط تخفیف ویژه برای اشخاص حقیقی وحقوقی مثل کتابخانه ها نشریات و....... که خرید بیش از 5 میلیون ریال دارنداعلام فرمائید. تشکر قلبی/ مدیر مسئول هفته نامه آوای میشو آذربایجان

10 مرداد 1394

پاتوق کتاب فردا

سلام. ممنون از لطف شما. برنامه دقیقی برای تخفیف ها در حال پیاده سازی هستیم و ان شاءالله به زودی راه اندازی میکنیم.

11 مرداد 1394 ساعت 09:21

اخبار مرتبط