بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • آن بیست و سه نفر

آن بیست و سه نفر

خاطرات خودنوشت احمد یوسف زاده

ناشر : سوره مهر

نویسنده : احمد یوسف زاده

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 304

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1847710003022
32,000 30,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب، از آنجا که در برگیرنده خاطرات و رشادت های نوجوانان رزمنده و مقاومت آنان در اردوگاه های ارتش بعث است، ناگفته بسیاری از دوران اسارت دارد. نویسنده کتاب،که سابقه 15 سال روزنامه نگاری دارد، این کتاب را به شکل روایت داستانی و دارای تعلیق های داستانی بجا، نگاشته است.

آوردن یک عده نوجوان 15 ساله به کاخ صدام و واداشتن آنان به بیان اعترافاتی دروغین مبنی بر اجباری بودن اعزام رزمندگان نوجوان به جبهه های جنگ که می توانست افکار عمومی جهانیان را در جهت خواسته های رژیم بعث عراق تغییر دهد، موضوعی است که این کتاب را بی نظیر می کند.

همزمان با دهمین سالگرد سفر حضرت آیت الله خامنه ای به استان کرمان از تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب «آن بیست و سه نفر» نیز رونمایی شد.
متن این تقریظ که طی مراسمی با حضور جمعی از پیشکسوتان عرصه ی ایثار و شهادت، نویسندگان و فعالان حوزه ی ادبیات مقاومت و مسئولان و شخصیت های استانی و کشوری و لشکری در حسینیه ی ثارالله شهر کرمان از آن رونمایی شد، به شرح زیر است:

«در روزهای پایانی ۹۳ و آغازین ۹۴ با شیرینی این نوشته ی شیوا و جذاب و هنرمندانه، شیرین کام شدم و لحظه ها را با این مردان کم سال و پرهمت گذراندم. به این نویسنده ی خوش ذوق و به آن بیست و سه نفر و به دست قدرت و حکمتی که همه ی این زیبائیها، پرداخته ی سرپنجه ی معجزه گر اوست درود می فرستم و جبهه ی سپاس بر خاک می سایم.
یک بار دیگر کرمان را از دریچه ی این کتاب، آنچنان که از دیرباز دیده و شناخته ام، دیدم و منشور هفت رنگ زیبا و درخشان آن را تحسین کردم.
۹۴/۱/۵»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

جلال شیرمحمدی

سلام کتاب خوبی است امام خیلی از مردم رنج اسارت و شکنجه های اسرای ما خبر ندارند و آنچنان که باید وضعیت زمان اسارت بیان نگردیده است هر چند پدرم در سن هشتاد سالگی مدتی در اوایل جنگ اسیر بود زمانی که این قسمت از کتاب راکه (گاهی تنگ در آغوشم می گرفت، مرا می بوسید و مکرر می گفت: «ننه کربون همی آخروم. ننه کربون همی آخروم) می خواندم مدتی گریه کردم به خاطر اینکه الان عده ای مشغول کارهای هستند که با مرام سال های جنگ و صداقت رزمندگان از زمین تا آسمان فرق دارد . خدا وند به همه کسانیکه خالصان برای سربلند دین و مهین تلاش می کنند جزای خیردهد ان شاء الله

25 تیر 1396

محصولات مرتبط
اخبار مرتبط