بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. معارف قرآن و حدیث - سایر (20-1)
  5. نهج البلاغه از دیدگاه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
  • نهج البلاغه از دیدگاه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

نهج البلاغه از دیدگاه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

ناشر : شرکت چاپ و نشر بین الملل

نویسنده : سید علی خامنه ای

تعداد صفحات : 94

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 25910003022
به من اطلاع بده

معرفی کتاب

این کتاب از 14 فصل تشکیل شده است که آشنایی با نهج البلاغه، تاریخچه نهج البلاغه، نقش نهج البلاغه در جامعه ی اسلامی، جهان اسلام و نهج البلاغه، نقش وزارت آموزش و پرورش در احیای نهج البلاغه و ... موضوعاتی هستند که در این مجموعه آورده شده اند.

نگاهی قرآنی به حق و باطل معرفت امام علی بن ابیطالب (ع) به نورانیت وقتی حاصل خواهد شد که مقامات معنوی و الهی آن حضرت بر تو آشکار باشد، و به یقین بدانی که آن «عزیز الوجود» آئینه تمام نمای جمال و جلال خداوند است و بدون معرفت او نتوان به معرفت خدای بزرگ رسید. چنانچه مولا امیر المومنین (ع)، در پاسخ سلمان و اباذر که از حضرتش درباره معرفت او به نورانیت سوال کرده بودند، فرمود: «معرفت من به نورانیت معرفت خدای بزرگ است، و معرفت خدای بزرگ به نورانیت همان دین خالص است.» پس ای طالب هدایت! امام(ع) را به علوِ مقام منزلتش در نزد خدای بزرگ بشناس و به او معرفت داشته باش.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط