بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

قطره قطره تا دریا: جملات راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) درباره ی انتخابات

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4040110003022
14,000 12,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انتشارات انقلاب اسلامی در آستانه انتخابات دوره پنجم خبرگان رهبری و دوره دهم مجلس شورای اسلامی، کتابی را با بهره گیری از بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی(مدّظلّه العالی) پیرامون موضوع انتخابات تدوین کرده است.

در مقدّمه این کتاب آورده شده است:
"انسان و نظر او در جهان بینی اسلامی از جایگاه والایی برخوردار است و از اینجاست که رأی مردم در مباحث سیاسی اسلام، نقش اساسی و تعیین کننده دارد.
تفاوت جدّی بین انتخابات در جمهوری اسلامی و انتخابات در دیگر حکومت ها وجود دارد. انتخابات در بسیاری از نقاط جهان، جنگ بر سر قدرت است در حالی که انتخابات در نظام اسلامی، رقابتی برای دستیابی بهترین فرد برای مسئولیت هاست.
بر این اساس است که باید انتخابات تراز جمهوری اسلامی برخوردار از ویژگی های خاص خود باشد. در این عرصه هریک از افراد مؤثر در امرانتخابات وظایفی را برعهده خواهند داشت. در بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی(مدّظلّه العالی) بروشنی وظایف هر یک از افراد، اقشار و نهادهای مرتبط با انتخابات مشخّص شده است."

نظام جمهوری اسلامی، نظام های انتصابی قدرتها را نسخ کرد و انتخاب مردم را در مدیریت کشور دارای نقش کرد.
این حق آحاد ملت است که بتوانند انتخاب کنند و در تعیین مدیر کشور دارای نقش باشند.
(حرم مطهر رضوی - 84/1/1)
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما