فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

حساس ترین دوران های تاریخنوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1388
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 12
تعداد صفحات: 33
وزن(گرم): 70
تاریخ ثبت: شنبه 13 مهر 1387
تاریخ ویرایش: یکشنبه 12 مهر 1394
کد : 697
تعداد بازدید: 1285
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

5000 ریال
معرفی کتاب
«حساس ترین دوران های تاریخ» کتابی است که دربردارنده پیام حضرت آیت الله خامنه ای به کنگره علمی بین المللی امام علی بن موسی الرضا علیه السّلام در تاریخ 1363/5/18 است، تاریخی تحلیلی از زندگی اهل بیت و جایگاه مبارزات امام رضا (ع) ارائه می دهد. این کتاب با بررسی سیر مبارزات معصومین بعد از پیامبر تا ولایت عهدی امام رضا(ع) کلید می خورد و به مقاصد عمده مامون از دعوت امام رضا(ع) به خراسان ذیل تبدیل صحنه مبارزات حاد انقلابی شیعیان به عرصه فعالیت سیاسی آرام و بی خطر، برهم زدن مظلومیت و قداست پیشوایان شیعی، تخطئه مدعای تشیع مبنی بر غاصبانه بودن خلافت های اموی و عباسی و مشروعیت دادن به این خلافت ها، کنترل امام به مثابه یک کانون معارضه و مبارزه، زدودن رنگ مردمی امامت، کسب وجهه و حیثیتی معنوی و تبدیل امام به توجیه گر دستگاه خلافت می پردازد. در گام بعدی تشریح سیاست ها و تدابیر امام علی بن موسی الرضا(ع) را ذیل فضاسازی در مدین هوطی مسیر، نارضایتی از قبول ولایت عهدی، عدم دخالت در ولایت، تریبون خلافت در دست امام، تجلی امامت، دلگرمی دادن به مبارزان و سپس وقایع تا زمان شهادت و پس از شهادت امام بررسی کرده است. این کتاب کوتاه و تحلیلی را می توان از فروشگاه های دفتر نشر فرهنگ اسلامی و فروشگاه شرکت چاپ و نشر بین الملل در میدان فلسطین تهیه کرد.


مولف
سید علی خامنه ای
سید على حسینی خامنه اى فرزند مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جواد حسینى خامنه اى، در سال ۱۳۱۸ شمسی برابر با ۱۳۵۸ قمرى در مشهد مقدس چشم به دنیا گشود. او دومین پسر خانواده بود و زندگى مرحوم سید جواد خامنه اى هم مانند بیشتر روحانیون و مدرسان علوم دینى، بسیار ساده: «پدرم روحانى معروفى بود، اما خیلى پارسا و گوشه گیر [...] زندگى ما به سختى مى گذشت. من یادم هست شب هایى اتفاق مى افتاد که در منزل ما شام نبود. مادرم با زحمت براى ما شام تهیه مى کرد. [...] آن شام هم نان و کشمش بود.» خانه اى که خانواده ی سید جواد در …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!