بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

گزیده راه روشن - جلد اول (عبادات)

ترجمه کتاب المحجه البیضاء فی تهذیب الاحیاء

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8887610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
5,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تهذیب "احیاء علوم الدین" یعنی "المحجة البیضاء" کتابی انباشته از فواید، پر از نوادر و سخنان لطیف، مملو از معانی دقیق و گفتار صحیح سرشار از احادیث جالب و گوهرهای حکم و آثار است.
حقیقت پایدار، فقه مستدل، حکمت کامل، مواعظ نیکو، دلائل قاطع و روایاتی با مصادر، قواعدی روشن از دین و مسائل مستند به ادله و براهین، در طی صفخات پر ارج این کتاب آشکار است؛ امید که خوانندگان از آن بهره مند شوند.
و اکنون با هدف وسعت بخشیدن به گستره مخاطبان، گزیده آن در چهار جلد پیش روی شماست.

بنیاد پژوهشهای اسلامی که رسالت خود را گسترش معنویت و فرهنگ اسلامی و ترویج معارف اهل بیت (ع) می داند، این کتاب ارزنده را با ترجمه مترجمانی توانا در سال 1372 منتشر کرد. تجدید چاپ آن حکایت از استقبال خوب علاقه مندان به اخلاق اسلامی داشت، از این رو اینک با هدف گسترش دامنه مخاطبان، به چاپ و نشر گزیده آن اهتمام ورزیده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط